Najnowszy model Volkswagen już na ulicach

Rozmiar tesktu A A A
-
Najnowszy model Volkswagen już na ulicach
Najnowszy i zarazem największy model Volkswagen Arteon pojawił się na ulicach. Cena za ten model w wersji Essence wraz z silnikiem 1,5l TSI o mocy 150 KM rozpoczyna się od 127 690 zł. Oprócz tej jednostki, samochód występuje jeszcze w opcji z następującymi silnikami: 2.0 TDI 150 KM – 154 590 zł, 2.0 TSI 280 KM – 202 590 zł, 2.0 TDI 240 KM – 197 790 zł. Oprócz już bogatej wersji wyposażeniowej Essence, Volkswagen przygotował także wersje Elegance oraz R-Line, które jak sama nazwa wskazuje wprowadza do samochodu odpowiedni profil. W przypadku wersji Elegance spodziewać można się bardziej ekskluzywnego wyposażenia. Za to R-Line ma zacięcia sportowe.


Fot. Volkswagen

Sportowe i dynamiczne nadwozie najnowszego pojazdu niemieckiego producenta Volkswagen kryje w sobie ekskluzywne i przestronne wnętrze. Do tego dochodzi duży bagażnik którego pojemność może wzrosnąć od 563l do 1557l po złożeniu tylnej kanapy. Nowy model Volkswagen wyposażony został w szereg nowych multimedialnych i funkcjonalnych rozwiązań. Na liście wyposażenia znajdą się takie elementy jak Head-Up Display, czy też duży dotykowy ekran o przekątnej 9,2 cala. Nie zabraknie także najnowszych rozwiązań w zakresie aktywnego bezpieczeństwa. Do tego aktywny tempomat czyta znaki drogowe i przystosowuje prędkość auta do wskazanych wartości.

Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-19 07:08:51
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najnowszy-model-Volkswagen-juz-na-ulicach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt