Klienci potwierdzają zapotrzebowanie na ten model

Rozmiar tesktu A A A
-
Klienci potwierdzają zapotrzebowanie na ten model
Skoda wprowadzając swój model Rapid podjęła duże ryzyko, dostarczając klientom samochód który mógłby konkurować z dwoma bestsellerami. Samochód jednak idealnie wpasował się pomiędzy mniejszą Skodę Fabię oraz Skodę Octavię, nie zabierając ani jednemu ani drugiemu swoich klientów. Wręcz przeciwnie przyniósł producentowi rzeszę nowych zadowolonych użytkowników. Fakt ten potwierdza to, że po niecałych trzech latach bycia na rynku - Rapid pojawił się pod koniec 2012 roku, model znalazł już pół miliona nabywców. Na tym jednak nie koniec, już w pierwszym półroczu samochód zaliczył kolejny zwyższ sprzedażowy wynoszący 108 100 sprzedanych modeli, co stanowi lepszy wynik niż z przed roku aż o 5,6%.


Fot. Skoda

W Polsce model ten uzyskał mocną 4 pozycję na liście sprzedażowej z 5219 rejestracjami. Ponadto od kilku tygodni dostępne jest bogatsze wyposażenie Rapida w polskich salonach. W skład ich wchodzą między innymi: nowy system multimedialny MIB II, wraz z systemem smartlink ułatwiające komunikację pomiędzy samochodem , a urządzeniem mobilnym. Wzbogacone została także bezpieczeństwo w ofercie pojawił się system Front Assist, system zapobiegający kolizji jak też czujniki zmęczenia kierowcy. Nowością w ofercie to także bez kluczykowy dostęp do samochodu.

Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-07-16 05:49:18
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Klienci-potwierdzaja-zapotrzebowanie-na-ten-model

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt