Mitsubishi GT-PHEV, cierpliwe poszukiwanie nowego wizerunku

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi GT-PHEV, cierpliwe poszukiwanie nowego wizerunku
Japońska marka przedstawiła kolejny koncepcyjny samochód. Tym razem jest to Mitsubishi GT-PHEV ( Ground Tourer). Zaprezentowany model to już trzeci tego typu od targów w Genewie w 2015 roku. Tam japoński producent pokazał koncepcyjnego XR PHEV II, a potem eX Concept podczas targów Tokyo w tym samym roku. Widać że japońska marka szuka swojego nowego stylu, przedstawiając co rusz nowe wzory. Przy okazji wraz z nowym koncepcyjnym modelem w Paryżu, zaprezentowana została ulepszona jednostka hybrydowa typu plug in hybrid współpracująca z 2.5l jednostką benzynową.


Fot. Mitsubishi

Na zewnątrz jak skała, muskularny, stateczny tak prezentuje się nowy koncepcyjny model Mitsubishi. Idealne wzór na nowy flagowy model w ofercie japońskiej marki. Wyposażony w wiele rozwiązań, które mają przyczynić się do lepszej widoczności co za tym idzie większego bezpieczeństwa nie tylko pasażerów ale pieszych. Specjalnie dla nich zostały zaprojektowane światła w słupku, zwiększając przy okazji widoczność świateł kierunkowskazów. Wnętrze futurystyczne, luksusowe i przestrzenne. W nowym koncepcyjnym Mitsubishi GT-PHEV zastosowanie znalazł silnik typu PHEV składający się w sumie z trzech jednostek, spalinowa, hybrydowa oraz elektryczna. Dzięki temu samochód jest w stanie przejechać nawet do 1200 km. Wykorzystując wyłącznie moc baterii samochód jest w stanie przejechać do 120 km.

Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-01 11:05:00
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-GT-PHEV--cierpliwe-poszukiwanie-nowego-wizerunku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt