Premiera nowej usługi Mitsubishi Connect

Rozmiar tesktu A A A
-
Premiera nowej usługi Mitsubishi Connect
Podczas targów samochodowych w Los Angeles, japońska marka samochodów Mitsubishi zaprezentowała nowe rozwiązanie dla swoich samochodów o nazwie Mitsubishi Connect. W zakres nowego rozwiązania wchodzą liczne usługi pozwalające jeszcze lepiej korzystać z pojazdów tej marki. W ramach Mitsubishi Connect działa między innymi pakiet bezpieczeństwa. W jego skład wchodzą takie funkcje jak automatyczne powiadomienie o kolizji, pomoc wypadkowa, pomoc drogowa. Dodatkowo właściciel samochodu otrzyma zdalny dostęp do takich systemów jak klimatyzacja oraz lokalizowanie pojazdu. Z nowej usługi na samym początku korzystać będą mogli wyłącznie klientów w Stanach Zjednoczonych i jak na razie wyłącznie w najnowszym modelu tej marki Mitsubishi Eclipse Cross. Jednak wraz z czasem zakres państw oraz pojazdów objętych nową usługą będzie rosnąć.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-30 21:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Premiera-nowej-uslugi-Mitsubishi-Connect

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt