Nowa generacja Lexus CT jeszcze w tym roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa generacja Lexus CT jeszcze w tym roku
Rok 2017 będzie jednym z najbardziej obfitych okresów, w których na rynku zadebiutowało wiele nowych samochodów. Jak głoszą pogłoski także Lexus dorzuci jeszcze kolejny model do tej puli. Ma to być nowa generacja kompaktowego najniżej pozycjonowanego pojazd w ofercie Lexus, model Lexus CT. Jak donoszą japońskie media data premiery nowego kompaktowego Lexusa ma być sierpień 2017. Samochód wyróżnia nie tylko wyrafinowany styl, ponadto jest to jedyny samochód na rynku, który oferowany jest wyłącznie z napędem hybrydowym. Nowy kompaktowy Lexus bazować ma na modelu Toyota Prius. Oznacza to że auto zbudowane zostanie na platformie TNGA oraz najprawdopodobniej skorzysta ponownie z silnika hybrydowego o pojemności 1.8l i mocy 122 KM. Jednak nowy Lexus CT może pójść także w kierunku modelu Toyota Prius Prime. Zostając tym samym pierwszym samochodem Lexusa z napędem hybrydowym z dodatkiem plug-in. Toyota Prius Prime w bardzo krótkim czasie stał się numerem dwa na liście najlepiej sprzedających się pojazdów z tym napędem na amerykańskim rynku. Jak wiadomo głównym rynkiem zbytu japońskiej marki premium to są właśnie Stany Zjednoczone.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-03 21:23:08
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-generacja-Lexus-CT-jeszcze-w-tym-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt