Lexus LS w limitowanej wersji Inspiration Series

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus LS w limitowanej wersji Inspiration Series
Japoński producent samochodów premium Lexus, przygotował na rynek amerykański kolejny model w wersji Inspiration Series. Do już oferowanego coupe LC oraz SUVa LX, dołącza teraz flagowa limuzyna LS w nakładzie 300 egzemplarzy. Limitowana seria oparta będzie o model z rocznika 2020, a do sprzedaży wejdzie jeszcze na jesieni tego roku w rynek amerykański. Auto cechować będą trzy wyróżniające elementy, kolor nadwozia w ciemnej fioletowej barwie Deep Garnet, 20 calowe felgi w czarnym odcieniu Black Vapor Chrome oraz biało czarne wnętrze z dodatkami szkła Kiriko. Pod maską limitowanej serii sedana LS, znajdzie się sprawdzony napęd V6 o pojemności 3.5l z mocą 416 KM. Moc jednostki przekazywana będzie na wszystkie cztery koła, sprint do 100 km/h zajmuje japońskiemu aucie zaledwie 4.6 sekundy.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-11 07:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-LS-w-limitowanej-wersji-Inspiration-Series

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt