Porsche 911 GT3 Cup, nowa odsłona bestsellera

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche 911 GT3 Cup, nowa odsłona bestsellera
Do Paryża Niemiecki producent sportowych samochodów Porsche przywiózł dwie premiery. Jedna z nich to najnowsza odsłona wyścigowego Porsche 911 GT3 Cup. Samochód otrzymał liczne ulepszenia, które jednak głównie koncentrują się na sportowej jednostce napędowej. Wbudowany w Porsche 911 GT3 Cup silnik V6 generuje maksymalną moc 485 KM. W całym układzie napędowym zastosowane zostały nowoczesne rozwiązanie, które mają przyczynić się na dużo lepszy sportowy charakter prowadzenia. Na pierwszy rzut oka widać duży o szerokości 184 cm spoiler, pozostałość z poprzedniej odsłony modelu. Bez zmian odbyło się także w zakresie sportowych felg, który nadal mają 18” oraz ten sam wygląd. Producent zadbał jednak o dużo wyższy poziom bezpieczeństwa. Dotychczas producent sprzedał 3031 egzemplarzy we wszystkich swoich odsłonach, co czyni go najlepiej sprzedającym się samochodem serii wyścigowej GT3.


Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-03 22:55:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-911-GT3-Cup--nowa-odslona-bestsellera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt