Honda Civic Tourer, producent ujawnia szczegóły

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda Civic Tourer, producent ujawnia szczegóły
Do dnia dzisiejszego, dane oraz końcowy wygląd najpopularniejszego modelu japońskiego producenta, były trzymane w tajemnicy. Jednak Honda postanowiła ujawnić kilka detali związanych ze swoim najnowszym dzieckiem. Na pierwszy rzut oka widać, że pojazd zawiera kilka elementów stylistycznych, powiązanych z poprzednią generacją Accorda Tourera. Jednak winić za to należy europejskich stylistów oddziału R&D.
O gustach nie powinno się dyskutować. Każdy lubi inne rzeczy, jak też każdemu podobają się inne style. Jednak w nawiązaniu do nagłówka, tylna część kombi nowego Civica mocno nawiązuje do poprzedniej generacji Accorda, którą w skrócie można opisać jako karawan pogrzebowy. Niestety, ale nie pomogło tutaj zastosowanie nawet bardziej sportowych linii w tylnej części samochodu oraz dynamicznych świateł z wersji hatchback.Całkowita długość nowej Hondy Civic Tourer wynosi 4.52m, szerokość 1.77m, a wysokość - 1.44. Pojemność bagażnika, to 624 litrów - przy niezłożonych siedzeniach, zaś całkowity litraż opiewa na 1668l. Dla ułatwienia wkładania bagażu, próg załadunkowy został obniżony o 13,7 cm wobec tego z hatchbacka. Według producenta w bagażniku można będzie zabrać nawet do dwóch rowerów górskich.Pod maską nowego Civica Tourera będą do wyboru jak na razie tylko 2 napędy. Honda przygotowała jedną jednostkę benzynową i jedną wysokoprężną. Silniki wspierane będą ponadto poprzez zaawansowany, adaptacyjny system tłumiący. Pozwoli on nie tylko na poprawienie samego komfortu podróży, ale także optymalne wykorzystanie zasobów silników.

SilnikMocMoment obrotowySkrzynia biegówPaliwo
1.8 i-VTEC142 KM174 Nm6-biegów manualna/5-biegów automatycznaBenzyna
1.6 i-DTEC120 KM300 Nm6-biegów manualnaDieselJak każda Nowa Honda, samochód ma zapewnić najwyższe standardy w kwestiach bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz przechodniów. Nowa wersja Civica Tourer ma ponadto być wyposażona w zaawansowany system aktywnego bezpieczeństwa.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-08-11 13:10:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-Civic-Tourer--producent-ujawnia-szczegoly

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt