Nowy Nissan X-Trail teraz jeszcze taniej

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Nissan X-Trail teraz jeszcze taniej
Flagowy crossover japońskiego producenta Nissan, model Nissan X-Trail oferowany będzie teraz w mniejszej cenie. W zależności od wersji wyposażeniowej ceny zostały obniżone od 5 000 zł do 7 000 zł. Dzięki temu podstawowa wersja Visia modelu Nissan X-Trail z silnikiem benzynowym DIG-T 1.6l o mocy 163 KM, kosztować będzie 97 000 zł. W tym wariancie samochód posiada na pokładzie 6 poduszek powietrznych, tempomat oraz ogranicznik prędkości, światła do jazdy dziennej w technologi LED, 17 calowe felgi ze stopów lekkich jak tez klimatyzację. Najdroższa wersja wyposażeniowa N-Connecta wraz z silnikiem 2.0 dCi o mocy 177 KM rozpoczynać będzie się teraz od 144 950 zł. Samochody po nowych cenach nabyć będzie można także w atrakcyjnych formach finansowania. Kredyt Select dla tego modelu zaczyna się od 984 zł brutto. Dla firm przygotowana została oferta Leasing Select, w tej opcji podstawowa wersja samochodu oferowana jest już od 592 zł miesięcznie.


Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-19 11:33:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Nissan-X-Trail-teraz-jeszcze-taniej

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt