Kolejny model Fiata ze średnim wynikiem w EuroNCAP

Rozmiar tesktu A A A
-
Kolejny model Fiata ze średnim wynikiem w EuroNCAP
Europejska organizacja EuroNCAP udostępniła wyniki kolejnych dwóch nowych samochodów na rynku europejskim. Tym razem bliskie spotkanie ze ścianą miały modele BMW 5 oraz Fiat Doblo. Pierwszy z wymienionych samochodów jak można było by się tego spodziewać zdobył pełną liczbę pięciu gwiazdek. Luksusowa biznesowa limuzyna od BMW, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa już w podstawowej wersji. Za dopłatą można oczywiście także ją jeszcze poprawić. Jednak wyłącznie w zakresie aktywnego bezpieczeństwa. Drugi z testowanych samochodów, tak jak pozostałe modele Fiata w ostatnim okresie musiał zadowolić się zaledwie z trzema gwiazdkami. Fiat od lat nie pokazuje nic nowego starając się odświeżać i łatać swoje stare samochody. Efekty tej procedury widać niestety w testach bezpieczeństwa, gdzie włoski producent spadł mocno poniżej średniej półki. Oferując często bezpieczeństwo poniżej tego, które znajduje się nawet u najtańszych producentów nowych samochodów. W których systemy aktywnego bezpieczeństwa pojawią się może za kilka lat.


Fot. EuroNCAPFot. EuroNCAP

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-12 15:17:55
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kolejny-model-Fiata-ze-srednim-wynikiem-w-EuroNCAP

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt