Hattrick Vettela - Niemiec nie do zatrzymania

Rozmiar tesktu A A A
-
Hattrick Vettela - Niemiec nie do zatrzymania
Jeszcze przed kilkoma wyścigami Alonso prowadził z dużą przewagą punktów w klasyfikacji generalnej i zmierzał ku tytułowi. Teraz stracił prowadzenie na rzecz Niemca. Vettel, poza torami w Europie, spisuje się wyśmienicie, nie dając szansy swoim konkurentom. Jest to już trzecia wygrana z rzędu. Jednak zespół wyścigowy Niemca może się cieszyć podwójnie - drugi kierowca z zespołu Red Bull Mark - Mark Webber - zakończył wyścig tuż za Vettelem, na drugim miejscu.


Wyścig rozpoczął się dosyć spokojnie, bez większych incydentów w czołówce. Pierwsza piątka startujących kierowców przetasowała się pozycjami. Startujący na drugim miejscu Sebastian Vettel zakończył wyścig jako pierwszy. Kolega z zespołu, Webber, ze stratą 8 sekund dojechał drugi. Obrońca pierwszego miejsca klasyfikacji - Alonso - ze stratą 14 sekund, zajął trzecie miejsce, a jego kolega z teamu - Felipe Massa ( +20 sekund ) - mógł się cieszyć z czwartego miejsca. Piąty na mecie był Kimi Raikonnen. Największym przegranym został Lewis Hamilton, który wyścig rozpoczynał na dobrej, 3 pozycji, jednak do mety wjechał jako 10.

Formuła 1 od ostatnich kilku wyścigów słynie z wypadków. Tym razem jednak to nie Francuz Romain Grosjean był winowajcą, kończąc wyścig na dobrej 7 pozycji. Za to naczelnym "taranem" był tym razem Kobayashi. Już na początku wyścigu wyeliminował on z gry Jensona Buttona, za co ukarany został przejazdem przez boks.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-10-15 11:43:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Hattrick-Vettela-Niemiec-nie-do-zatrzymania

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt