Koreański producent przedstawia swój nowy SUV Hyundai Kona

Rozmiar tesktu A A A
-
Koreański producent przedstawia swój nowy SUV Hyundai Kona
Najnowsze dzieło koreańskiego producenta Hyundai nosi nazywę Kona. Premiera auta odbyła się równocześnie w dwóch lokalizacjach w Seulu oraz Mediolanie. Samochód pozycjonowany w wyżej zawieszonym segmencie B charakteryzuje się dojrzałą i progresywną stylistyką nadwozia. Do tego auto to dysponować będzie najnowszymi technologicznymi nowinkami w zakresie multimediów oraz bezpieczeństwa.


Fot. Hyundai

Do tego Hyundai Kona jako jeden z nielicznych aut swojego segmentu dysponować będzie ekranem typu Head-up Display. Wraz z tyn nowym modelem, Hyundai zaprezentował całkowicie nowe bardziej przestronne i eleganckie wnętrze. Do tego Hyundai Kona to części nowej strategii koreańskiego producenta, dzięki której do 2021 roku marka ta ma być największą azjatyckim dostawcą nowych samochodów na Europejskim rynku.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-06-16 12:24:22
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koreanski-producent-przedstawia-swoj-nowy-SUV-Hyundai-Kona

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt