Limitowana seria BMW M5 35 Jahre

Rozmiar tesktu A A A
-
Limitowana seria BMW M5 35 Jahre
Model BMW M5 świętuje swoje 35 urodziny. Z tej okazji niemiecki producent samochodów premium ze sportowymi osiągami BMW, przygotował specjalną limitowaną serię BMW M5 35 Jahre. Do sprzedaży trafi tylko 350 egzemplarzy tej wersji, każdy indywidualnie ponumerowany. Auto bazować będzie na BMW M5 Competition. Limitowana wersja samochodu BMW M5 35 Jahre trafi na rynek już w lipcu i będzie oferowana na wszystkich rynkach. Pod maską sportowej limuzyna znajdzie się najnowszy i najsilniejszy silnik o pokaźnej mocy 625 KM.


Fot. BMW

Moc, która pozwoli na osiągnięcie 100 km/h w zaledwie 3,3 sekundy. Kolejny próg 200 km/h na liczniku pojawia się po 10,8 sekundach. Samochód ma się nie tylko wydajnością wyróżniać, ale także wyglądem. BMW M5 35 Jahre będzie oferowane wyłącznie w jednym kolorze nadwozia specjalnej szarej mieszance o nazwie Frozen Dark Grey metallic. Do tego dochodzą jeszcze specjalnie przygotowane 20 calowe felgi, także w odcieniu szarym. Na progu od drzwi kierowcę wita napis M5 Edition 35 Jahre.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-17 09:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Limitowana-seria-BMW-M5-35-Jahre

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt