Honda HR-V powraca po 8 latach nieobecności

Rozmiar tesktu A A A
-
Honda HR-V powraca po 8 latach nieobecności
Podczas targów w Paryżu, które rozpoczną się już za kilka dni, zobaczymy po raz pierwszy nową odsłonę modelu HR-V. Druga generacja tego samochodu po tak długiej nieobecności, podczas której zaszło tak dużo zmian stylistycznych i użytkowych, oprócz wyższego zawieszenia nie ma już nic wspólnego ze swoim poprzednikiem. W przeciwieństwie do pierwszej generacji HR-V, samochód można teraz prędzej zaliczyć do segmentu SAC (Sport Activity Coupe), zapoczątkowane poprzez jednego z dużych niemieckich producentów.


Fot. Honda

Linia samochodu, którą zaproponowała Honda mocno akcentuje sportowe walory samochodu, takie które znane są przede wszystkich w samochodach typu Coupe. Przednia partia HR-V pokazuje całkowicie nową twarz Hondy, która nie idzie w parze z tym co japoński prezentował w ostatnich swoich pojazdach. Premiera tego jeszcze konceptu, odbędzie się 2 października.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-09-28 02:34:02
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Honda-HR-V-powraca-po-8-latach-nieobecnosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt