Ford udostępnił cennik dla modelu Ford Edge

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford udostępnił cennik dla modelu Ford Edge
Najnowszy samochód w ofercie Forda, model Ford Edge trafia do sprzedaży w Europie. Większy brak Forda Kuga będzie na polskim rynku kosztować od 166 600 zł. Ford Edge oferowany będzie w trzech wersjach wyposażeniowych, z jedną z dwóch jednostkek wysokoprężnych oraz skrzynią manualną lub też automatyczną. Jako flagowy model na Europejskim rynku, Ford Edge posiadać będzie najbardziej zaawansowane rozwiązania jakie dostępne są aktualnie w ofercie amerykańskiego producenta. Najnowszy samochód Forda zobaczymy także w wersji Vignale.


Fot. Ford

Ford Edge to aktualnie największy SUV oferowany przez amerykańskiego producenta w Europie. Mierzący ponad 4.8m pojazd mimo swojej długości przeznaczony jest tylko dla 5 osób. Jest to jednak duży plus, dzięki temu osoby siedzące z przodu jak też z tyłu mają bardzo dużą przestrzeń oraz wolność na nogi. Dodatkowo samochód dysponuje dzięki temu bardzo dużym bagażnikiem. Przy niezłożonych siedzeniach Ford Edge jest w stanie pomieścić nawet 800l. W momencie złożenia tylnych siedzisk pojemność wzrasta do 1847l.

Fot. Ford

Pod maską amerykańskiego samochodu dostępne będą tylko dwie jednostki wysokoprężne. Oba silniki bazują na dwu litrowej jednostce TDCi. Podstawowa dostarcza moc 180 KM, mocniejsza 210 KM. Oba silniki standardowo wyposażone są w napęd na wszystkie cztery koła oraz manualną 6 biegową przekładnię. Opcjonalnie dostępna jest także 6 biegowa automatyczną skrzynią PowerShift. Silniki napędzane dieslem mają niestety niechlubną opinię bycia hałaśliwe. Ford Edge, który ma stanowić trzon luksusowych pojazdów oferowanych przez tego producenta, postanowił ten problem rozwiązać. Ford Edge wyposażony został w specjalną przygotowaną dla tego modelu technologię, redukująca do minimum hałas przedostający się do wnętrza kabiny.

Fot. Ford

Ford Edge oferowany będzie w trzech wersjach wyposażeniowych. Podstawowa Trend dostępna od 166 600 zł oferuje podstawowy poziom komfortu oraz wybrane technologie z zakresu aktywnego bezpieczeństwa. Druga wersja Titanium, która zaczyna się od 182 900 zł, wprowadza szereg udogodnień takich jak elektrycznie otwieraną oraz zamykaną klapę bagażnika czy też podgrzewane fotele z przodu oraz z tyłu. W ofercie znajdzie się także bardziej stylowy Ford Edge. Wersja Sport dostępna od 188 500 zł, która budzi sportowego ducha amerykańskiego krążownika, między innymi dzięki adaptacyjnemu zawieszeniu, elementów stylizacyjnych nadwozia czy też zawieszeniu sportowemu. Modele Titanium oraz Sport dostępne są także w mocniejszej wersji z 210 konnym silnikiem. Dopłata do jednostki wynosi 15 tyś zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-05-23 19:30:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-udostepnil-cennik-dla-modelu-Ford-Edge

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt