Ferrari GTC4Lusso odsłona nowego modelu w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Ferrari GTC4Lusso odsłona nowego modelu w Genewie
86 targi w Genewie zbliżają się wielkimi krokami. Najważniejsza i najbardziej prestiżowa wystawa samochodowa w Europie przyciąga każdego roku setki tysięcy widzów, a co ważniejsze nowe coraz bardziej zaawansowane i ekskluzywne samochody. Ferrari producent samochodów sportowych w tym roku pokaże swój nowy majstersztyk model GTC4Lusso. Od kilku lat Ferrari zaprzestał robienie wyłącznie ładnych sportowych pojazdów, teraz w tych samochodach znajdziemy także całkowicie inny poziom komfortu i luksusu.


Fot. Ferrari

GTC4Lusso jest tego najlepszym przykładem. Sportowa linia, osiągi i wzornictwo, a wewnątrz luksus którego może pozazdrościć nie jeden samochód segmentu premium. Oferujący wygodne podróżowanie nawet do 4 osób samochód wyróżnia smukła i sportowa linia nadwozia. Duże wloty powietrza z przodu oraz dyfuzor z dużymi czterema rurami wydechowymi podkreśla DNA samochodu. Nowość, którą można zobaczyć w tym modelu to system multimedialny. Wraz z centralnie umieszczonym 10,25” dotykowym ekranem.

Fot. Ferrari

Pod maską sportowego włoskiego samochodu z czarnym koniem w logo zadomowiła się unikatowa jednostka napędowa. Silnik należący do rodziny V12 dysponuje mocą 690 KM. Maksymalny moment obrotowy tej jednostki wynosi w tej 697 Nm. Mimo dużych wymiarów: 4.922mm długości, 1.980 mm szerokości , 1.383mm wysokości i 1.790 kg wagi. Zamieszony silnik jest w stanie rozpędzić Ferrari GTC4Lusso do 100 km/h w zaledwie 3.4 sekundach.

Fot. Ferrari

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-09 10:02:43
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ferrari-GTC4Lusso-odslona-nowego-modelu-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt