Najbardziej zaawansowana Opel Corsa już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Najbardziej zaawansowana Opel Corsa już w sprzedaży
Model Opel Corsa rozpoczyna nowy akapit, auto nie tylko będzie najbardziej zaawansowanym modelem dotychczas. Wkracza także pełną parą w erę samochodów elektrycznych. Auto już teraz można zamawiać zarówno z silnikami spalinowymi jak też z napędem elektrycznym. Niemiecki przedstawiciel segmentu B, jako pierwszy model tego producenta oferowany będzie zarówno z silnikami spalinowymi jak też w pełni elektrycznym napędem. Auto oprócz nowych systemów aktywnego bezpieczeństwa, będzie pierwszym modelem z ośmiostopniową automatyczną przekładnią w tym segmencie. Do tego dochodzą jeszcze zaawansowane światła InetlliLux LED.


Fot. Opel

Cena podstawowej wersji modelu to 49 900 zł. Auto w wersji z silnikami spalinowymi podzielone będzie jak na razie na trzy wersje wyposażeniowe, Edition, Elegance oraz GS Line. Oferta jednostek wysokoprężnych i benzynowych oferuje przedział mocy od 75 KM aż po 130 KM. Podstawową jednostką benzynową w tym modelu to trzycylindrowy silnik o mocy 75 KM. Kolejne dwa silniki o mocy 100 KM oraz 130 KM oferowane będą opcjonalnie wraz z ośmiostopniową automatyczną przekładnią. Ofertę silników wysokoprężnych reprezentować będzie tylko jedna 102 konna jednostka. Wnętrze auta dostępne będzie wraz z 7 calowym dotykowym ekranem lub opcjonalnie większym nawet 10 calowym. Samochód oferowany będzie także opcjonalnie z usługą OpelConnect.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-06 18:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najbardziej-zaawansowana-Opel-Corsa-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt