Ewolucyjne zmiany w samochodach marki Jeep na 2019

Rozmiar tesktu A A A
-
Ewolucyjne zmiany w samochodach marki Jeep na 2019
Rok 2019 będzie dla amerykańskiej marki Jeep stał pod znakiem ewolucji. Choć nadal pozostanie wierna swoim podstawowym zasadom jak przez ostatnie 80 lat. Czas dużych zmian w świecie napędów nie ominie także Jeepa, zobaczymy więc pierwszy zelektryzowany model w ofercie tego producenta. Będzie nim Jeep Renegade z napędem PHEV, który w znaczący sposób obniża zapotrzebowanie samochodu na paliwo i poprawia wydajność napędu. Wykorzystując do jazdy nie tylko silnik spalinowy, ale także elektryczny. Pozwalając przy tym poruszać się wyłącznie na napędzie elektrycznym przez krótki dystans. Ten model otrzyma także szeroką paletę oryginalnych akcesoriów sygnowane przez MOPAR.


Fot. Jeep

Kolejny model, który czeka na znaczące zmiany to najbardziej miejski model w ofercie amerykańskiej marki, Jeep Compass. Auto dostępne będzie w nowej wersji Trailhawk. Auto wyposażyć będzie można między innymi w jednostkę Multijet 2.0l o mocy 170 KM wraz z automatyczną dziewięciostopniową przekładnią. Wewnątrz modelu zawita też zmodernizowany system multimedialny Uconnect wraz z 8,4 calowym dotykowym ekranem. W 2019 roku zmiany doczeka się także Jeep Cherokee. Auto skorzysta z najnowszej 2.0l jednostki producenta o pokaźnej mocy 272 KM. Także ta jednostka oferowana jest wraz z dziewięciostopniową automatyczną przekładnią.

Fot. Jeep

Najbardziej znany model amerykańskiego producenta Jeep Wrangler doczeka się nowych systemów aktywnego bezpieczeństwa jak też wzbogaconej oferty jednostek napędowych. Największy i najbardziej luksusowy model w ofercie Jeep, Jeep Grand Cherokee zadebiutuje z nowym odświeżonym wnętrzem, zmodernizowanym systemem multimedialnym jak też z nowymi rozwiązaniami pod kątem bezpieczeństwa. Bez zmian pozostanie topowa wersja silnikowa auta prawdziwa benzynowa V8 o pokaźnej mocy 710 KM z przyspieszeniem 3,7 sekundy do 100 km/h.

Fot. Jeep

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-11 13:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ewolucyjne-zmiany-w-samochodach-marki-Jeep-na-2019

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt