Volvo wprowadza pakiet aktualizacji do rodziny modeli 90

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo wprowadza pakiet aktualizacji do rodziny modeli 90
Szwedzka marka Volvo wprowadza szereg nowych rozwiązania do swoich samochodów z rodziny 90. Dotychczas największe samochody znajdujące się w ofercie Volvo wyposażone były wyłącznie Apple CarPlay, od teraz dojdzie do nich także pełna obsługa Android Auto. Wraz z rozbudowaną obsługą systemów operacyjnych będzie można aktualizować mapy zdalnie dzięki usłudze Over the air. W pakiecie nowości znalazły się także nowe rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo. Wszystko dzięki wykorzystaniu nowych technologi takich jak chmura. Na bieżąco wysyłana są informacje o trudnych warunkach znajdujących się na drodze. Takie informacje następnie pobierane są przez zbliżające się pojazdu. Jednak ta usługa początkowo pojawi się wyłącznie w Szwecji oraz Norwegii. Kolejna nowość to jednostka D3 typu Drive-e. Czterocylindrowy wysokoprężny silnik wyposażony będzie w 6 biegową manualną lub automatyczną skrzynię, a jego spalanie w obu wypadkach ma się trzymać w granicach 4.3l na 100 km. Do tego silnik ten współpracuje z napędem AWD.


Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-25 23:22:42
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-wprowadza-pakiet-aktualizacji-do-rodziny-modeli-90

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt