Koncept Hondy, zawierający 10 lat innowacji

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncept Hondy, zawierający 10 lat innowacji
Honda FCV Concept to kolejny samochód z Japonii, który może się poszczycić silnikiem zasilanym wodorem. Tak jak jego największy konkurent samochód ten powstał w państwie kwitnącej wiśni, a wersja produkcyjna FCV ma ruszyć już za rok w marcu 2016, najpierw wejdzie na rynek Japoński potem Amerykański oraz Europejski.


Fot. Honda

Samochód przyszłości, tak w skrócie można opisać nową Hondę FCV. Nie chodzi tutaj wyłącznie o nowoczesny napęd zasilany wodorem, ale także same prowadzenie linii zewnętrznych nadwozia. Co styliści rozpoczęli na zewnątrz odnajduje się także wewnątrz samochód. Duża przestrzeń nowoczesne rozwiązania i co najważniejsze wszystko sterowane dotykiem.

Fot. Honda

FCV kryje w sobie 10 lat ciężkiej pracy inżynierów. Którym udało się wykonać samochód jadącym za pomocą wodoru. Honda FDV to pojazd przeznaczony dla 5 dorosłych pasażerów, którego zasięg wynosi przy tym ponad 500 km. Szybkie napełnianie baku stanowi także ważny punkt w eksploatacji pojazdów, aby móc kontynuować podróż wystarczy zaledwie 3 minut.

Fot. Honda

Aby zapewnić sobie sukces na rynku amerykańskim Honda postanowiła zainwestować prawie 14 milionów dolarów w infrastrukturę w stanie Kalifornii – stacje do tankowania oraz wytwórnie wodoru.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-18 23:11:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncept-Hondy--zawierajacy-10-lat-innowacji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt