Projekt Black S sportowa premiera w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Projekt Black S sportowa premiera w Genewie
Pod nazwą project Black S kryje się efekt połączonej pracy Infiniti oraz zespołu F1 Renault. Pierwszy model który skorzystał z tej interpretacji sportowych walorów na uliczne to Infiniti Q60. Auto będzie czerpać nie tylko rozwiązania aerodynamiczne z królowej sportów motorowych, ale także z zaawansowanych technik odzyskiwania energii.. Pod maską samochodu znajdzie się już znana jednostka V6 o pojemności 3 litrów ze zmiennym poziomem sprężenia. Dodatkowo wyposażona została ona o system ERS, który raz jeszcze ma podnieść wydajność w tym modelu. Auto osadzone zostanie na sportowych 21 calowych felgach. Pełne zestawienie specyfikacji auta oraz informacja czy konkurencja sportowych wersji aut premium, mają się czego obawiać poznamy najpóźniej 7 marca w Genewie.


Fot. Infiniti

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-06 22:21:05
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Projekt-Black-S-sportowa-premiera-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt