Lark FreeBird 50.8HD-DVR - nawigacja z czarną skrzynką

Rozmiar tesktu A A A
-
Lark FreeBird 50.8HD-DVR - nawigacja z czarną skrzynką
Producent elektroniki użytkowej wprowadził niedawno na rynek model FreeBird 50.8HD-DVR. Urządzenie to jest przede wszystkim nawigacją, która ma ułatwić poruszanie się w nieznanym terenie. FreeBird 50.8 ma jednak dodatkową cechę, która czyni go nieodłącznym akcesorium w samochodzie. Mowa o wbudowanej kamerze, która pozwala na wideorejestrację naszej jazdy. Dzięki temu urządzenie stanowi coś w rodzaju czarnej skrzynki, znanej z samolotów. Gdyby zatrzymała nas policja lub przytrafił nam się wypadek i nikt nie przyznał się do winy, nagranie z takiego urządzenia stanowi dowód rzeczowy. Co za tym idzie, można zaoszczędzić na nieprawidłowo otrzymanym mandacie i/lub w sprawach odszkodowawczych.


FreeBird 50.8HD-DVR wyposażona jest w ekran dotykowy o rozdzielczości 800x480px. Kamera nagrywa w rozdzielczości 1Mpx (640x480, 25 – 30 klatek/s). Urządzenie posiada wbudowaną pamięć o pojemności 4GB, z możliwością rozszerzenia o kolejne 16GB. FreeBird 50.8 jest w stanie odtwarzać wideo w formacie AVI i MP4, a przeglądarka zdjęć działa ze wszystkimi popularnymi formatami.

Na urządzeniu znajduje się zainstalowana mapa Polski z pełną siecią dróg i numeracji, a ponadto detaliczne mapy dużych i małych miast - w sumie ponad 2000. W pamięci FreeBird 50.8 znajduje się poza tym ponad 100000 obiektów POI ( urzędy, centra handlowe, bankomaty, stacje benzynowe … ). Mapy widoczne są zarówno w 2D jak i 3D. Wskazówek jak jechać udzielają głosy Moniki Faron – Miśtak lub Tomasza Knapika.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Hawaje - 2013-08-05 22:48:57
1) Ile godz. nagrywania można zmieścić na karcie microSD 32GB lub 16GB ? (Obsługuje 32GB?) 2) Czy karta microSD powinna posiadać konkretną clasę czy nie ma to znaczenia? 3) W jakich sekwencjach czasowych nagrywane jest video i czy istnieje możliwość własnej regulacji? 4) Czy po zapełnieniu karty pliki są nadpisywane przez najnowszy obraz z drogi i czy jest to w jakiś sposób sygnalizowane? 5) Czy możliwe jest wgranie na kartę microSD innej mapy niż fabryczna i uruchomienie jej na urządzeniu? 6) Czy Lark nagrywa samo video? Bez audio?

Paweł Robert Kostecki - 2012-09-14 14:37:53
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Lark-FreeBird-50-8HD-DVR-nawigacja-z-czarna-skrzynka

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt