Porsche powiększa rodzinę Panamery o ekskluzywną wersje

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche powiększa rodzinę Panamery o ekskluzywną wersje
Już za tydzień w Los Angeles rozpoczną się jedne z największych targów motoryzacyjnych na terenie USA. Każdy producent chce pokazać się z najlepszej strony i zaprezentować nowe samochody, które idealnie trafią w gusta grup docelowych. Niemiecki producent samochodów sportowych zaprezentuje nową bardziej ekskluzywną wersję swojego dopiero co debiutującego modelu Panamery drugiej generacji. Przedstawiony samochód, będzie dostępny w czterech odmianach silnikowych. Do tego dochodzi jeszcze bardziej przestronne i luksusowe wnętrze.


Fot. Porsche

Porsche Panamera 4 Executive oferowany będzie w czterech wersjach silnikowych. Podstawowa jednostka dla tej wersji to nowa benzynowy silnik w układzie V6 o mocy 330 KM. Kolejny napęd o mocy 440 KM znajdzie się w modelu oznaczonym 4S. W ofercie znajdzie się także E-Hybrid silnik hybrydowy typu plug-in, dysponować będzie on mocą 462 KM. Najmocniejsza wersja silnikowa dysponować będzie mocą 550 KM. Porsche oferowany będzie z napędem na wszystkie cztery koła. Do tego w dwóch najwyższych odmianach modelu dojdą skrętne tylne koła.

Fot. Porsche

Wobec swoich tradycyjnych wersji samochody przeszły lekką modyfikację. Zmieniony został rozstaw osi, który jest o 150 mm dłuższy niż w w podstawowej wersji Porsche Panamera. Wyposażenie będzie jeszcze bardziej ekskluzywne. Wiele płatnych opcji znajdzie się tu już w podstawowym wyposażeniu. Pasażerowie z tyłu samochodu będą mogli podczas całej podróży korzystać z zaawansowanych systemów multimedialnych. Na zagłówkach przednich foteli producent zainstalował duże 10,1 calowe dotykowe ekrany. Gdyby jednak trzeba było odpocząć, odpowiedni komfort zapewnią rozkładane tyle fotele.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-11-10 15:09:26
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-powieksza-rodzine-Panamery-o-ekskluzywna-wersje

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt