Renault Symbioz wizja przyszłości motoryzacji

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Symbioz wizja przyszłości motoryzacji
Francuska marka Renault 12 września na targach IAA we Frankfurcie zaprezentuje kolejną wizję przyszłości świata motoryzacji. Model będzie nosić oznaczenie Symbioz i będzie stanowić kolejny krok w stylu, który zaprezentowany został wraz z koncepcyjnym samochodem Renault Trezor. Renault Symbioz ma odzwierciedlać pojazd z roku 2030 roku. Stąd też systemy, które znalazły się w tym aucie mają odzwierciedlać technologię z tej nie tak odległej przyszłości. Auto nie tylko będzie posiadać w pełni elektryczny napęd, który zaczyna pojawiać się aktualnie w coraz większej ilości samochodów. Do tego autem sterować będzie zaawansowany system autonomiczny, który wyręczyć ma kierowcę z codziennych trudności. Co za tym idzie aktualne problemy korków w mieście, wypadków oraz innych losowych zdarzeń powinny być całkowicie wyeliminowane.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-10 21:41:21
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Symbioz-wizja-przyszlosci-motoryzacji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt