Volkswagen Touareg z nowymi dodatkami

Rozmiar tesktu A A A
-
Volkswagen Touareg z nowymi dodatkami
Volkswagen prowadza do swojego modelu Touarega wraz ze zbliżającą się nową dyrektywą emisji spalin EU6 liczne modyfikacje. Wymiana samych jednostek napędowych w tych czasach nie wystarcza, należy także odpowiednio zmodyfikować wygląd i wzbogacić wnętrze pojazdu. Nowe poprawione Touaregi pojawią się w salonach już niebawem.


Fot. Volkswagen

Nowa stylistyka wprowadzona do Touarega nowy wygląd świateł, od teraz bi-ksenonowe reflektory będą należeć do standardowego wyposażenia samochodu, zmienione zostały także tylne lampy. Model doposażony o pakiet Chrome& Style, otrzymał dodatkową chromową listę wzdłuż dolnej części nadwozia. Wzbogacona została także paleta kolorów oraz stylizacja aluminiowych felg.

Fot. Volkswagen

Kosmetyka wnętrza w Touaregu obejmuje między innymi przepracowane aluminiowe przełączniki, które teraz bardziej wyglądają jakby były wycięte z pełnego bloku metalu. Zastąpione zostało także czerwone podświetlenie na białe. Wzbogacony został wybór skórzanych obszyć skórzanych. Dzięki przepracowanemu zawieszeniu, właściciele Volkswagenów Touaregów będą mogli doznawać nowe dotychczas nie osiągalne bardziej komfortowe podróżowanie samochodem.

Fot. Volkswagen

Restrykcyjne normy emisji spalin pochłonęły w niezapomnienie je jeden silnik. Aby tak nie stało się także z najmocniejszą z jednostek modelu Touareg, został on odpowiednio opracowany. Jednostka V6 o mocy 262KM, poprzedni nie tylko był słabszy tylko 245KM, ale także generował większe zużycie paliwa. Jednak nie tylko silnik pozytywnie wpłyną na obniżenie zapotrzebowania na paliwo. Zmodyfikowana zostało także podwozie oraz toczenie kół co sumarycznie pozytywnie wpłynęło na właściwości aerodynamiczne modelu.

Fot. Volkswagen

Touareg nie otrzymał wyłącznie nowych technicznych nowinek pod maską. Połączenie radia RNS 850 i telefonu komórkowego daje kierowcy pierwszy raz możliwość skorzystania z usług onlinowych. Nie tylko mapy google, ale także inne usługi typu Streetview czy nawet google Earth wchodzą w ich skład.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-10-20 06:28:36
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volkswagen-Touareg-z-nowymi-dodatkami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt