Czas na nową odsłonę modelu Lexus GX

Rozmiar tesktu A A A
-
Czas na nową odsłonę modelu Lexus GX
Japońska marka premium Lexus rozwiała wszystkie plotki i zaprezentowała w końcu najnowszą generacją swojego SUVa modelu Lexus GX. Dosyć leciwy już model w końcu otrzymało nowe wzornictwo marki, a więc przód zdobi teraz duża charakterystyczna atrapa chłodnicy w formie klepsydry. Cały obraz nowej wersji modelu jest bardziej agresywny i masywny. Dla tych co poszukują jednak bardziej dynamicznego wyglądu, Lexus przygotował specjalny pakiet Sport Design Package.


Fot. Lexus

Ten obejmuje liczne modyfikację nadwozia, podkreślające sportową duszę modelu. Nowy model Lexus GX oferowany będzie w 7 kolorach nadwozia oraz 4 wariantach wnętrza. Skórzana kierownica z elementami drewna i podgrzewana jak też połączenie afrykańskiego drewna sapeli z aluminium, to tylko kilka elementów, które podkreślają ekskluzywność i dbałość o detal w nowym modelu Lexus GX. Bezpieczeństwo na wysokim poziomie dotyczyć będzie także ten model dzięki wyposażeniu auta w pakiet Lexus Safety System+.

Fot. Lexus

Nie zabraknie także najnowszej generacji systemu multimedialnego pozwalający na korzystanie z internetu wszystkim pasażerom. Bez zmian pozostaje serce modelu. Silnik pozostaje ten sam będzie to klasyczna V8 o mocy 301 KM wyciśnięcie z jednostki o pojemności 4,6l. Maksymalny moment obrotowym tez pozostaje bez zmian i będzie wynosić 446 Nm. Parametry te wystarczają aby samochód był w stanie pociągnąć przyczepę o masie 2900 kilogramów.

[id_zdjecia4]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-27 18:20:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Czas-na-nowa-odslone-modelu-Lexus-GX

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt