Volvo XC90 najprawdopodobniej najbezpieczniejszy samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo XC90 najprawdopodobniej najbezpieczniejszy samochód
Nowa generacja, jednego z nadal najbezpieczniejszych samochodów będzie wyposażony ponownie w nowe przełomowe technologie, które mają na celu pozostawić konkurencje na kilka lat w tyle. Patrząc na aktualną generację, widać że jest to możliwe. Nowa generacja XC90 będzie posiadała aż dwie premiery światowe pod względem bezpieczeństwa. W przyszłej generacji samochodu znaleźć ma także zastosowanie ultra silny stal, nawet pięć razy mocniejszy niż w aktualnej wersji.


Pierwsza z nowości światowych zaprezentowanych przez Volvo to system zabezpieczający kierowcy, który zjechał z ulicy. W przypadku takiego zdarzenia, często spotykanym w Polsce gdzie obwinia się rosnące drzewa na poboczu za skutki śmiertelne. Nowe XC90 wyposażone w czujniki, w błyskawicznym tempie przygotowują samochód do zbliżającej się kolizji z obiektem poza ulicą.
Drugą z nowości to system automatycznie zapobiegający kolizji na skrzyżowaniach.

Nie mogło także zabraknąć technologii, które Volvo nie tylko wprowadził jako pierwszy producent na rynek. Wszystkie te technologie od tego czasu przeszły wiele udoskonaleń podnosząc bezpieczeństwo w samochodach szwedzkich do poziomu, o którym inni producenci segmentu premium mogą tylko pozazdrościć.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-08-05 22:56:27
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-XC90-najprawdopodobniej-najbezpieczniejszy-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt