Hyundai Kona innowacyjny koreański samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai Kona innowacyjny koreański samochód
Hyundai Kona to koreańska odpowiedź na szybko rosnący rynek miejskich wyżej zawieszonych samochodów. Pojazd ten ma być także jednym z silnych argumentów Hyundai w kierunku 2021 roku, kiedy to właśnie ta marka ma być największym azjatyckim producentem samochodowym. Najważniejsze cechy nowego Hyundai Kona to jego innowacyjny dynamiczny i futurystyczny design, którego głównymi znakami rozpoznawczymi to dwa smukłe reflektory LEDowe oraz dwukolorowy dach.


Fot. Hyundai

Mimo swoich relatywnie nie dużych wymiarów - jak na przedstawiciela segmentu SUV, auto będzie posiadać charakterystyczne elementy tej grupy rynkowej. Tak więc nie zabraknie wyższego prześwitu jak też napędu na cztery koła. Do tego dojdą jeszcze wysokoprężne oraz benzynowe jednostki charakteryzujące się mocą i dynamiką oraz ekologią. Kolejnym mocnym argumentem tego auta to jego 7 biegowa automatyczna przekładnia w dwoma sprzęgłami zapożyczona od wyżej pozycjonowanego modelu Hyundai Tuscon.

Fot. Hyundai

Wnętrze auta to kontynuacja nowoczesności oraz użyteczności. Hyundai Kona będzie pierwszym modelem w ofercie marki Hyundai z modułowym wyświetlaczem HUD. Mały dobrze usytuowany ekran wyświetla kierowcy na bieżąco najważniejsze informacje dotyczące samochodu oraz zaplanowanej trasy. Na tym nie koniec innowacji. Hyundai Kona będzie można wyposażyć w system audio sygnowany firmą Krell. Najnowszy model koreańskiego producenta będzie także wyposażone w innowacyjne systemy w zakresie bezpieczeństwa aktywnego.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-08-19 00:41:05
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-Kona-innowacyjny-koreanski-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt