Lewis Hamilton zdobywa piąty tytuł po wyścigu w Meksyku

Rozmiar tesktu A A A
-
Lewis Hamilton zdobywa piąty tytuł po wyścigu w Meksyku
Lewis Hamilton zdobywa swój piąty tytuł w serii F1. Wyścig w Meksyku, był dla niego wyłącznie formalnością. Rywalizację kierowca Mercedesa zakończył jednak na czwartym miejscu. Przed nim na mecie znaleźli się Max Verstappen, Sebastian Vettel oraz Kimi Raikkonen. Startujący z pole position Daniel Ricciardo niestety przedwcześnie zakończył rywalizację, już po raz ósmy w tym sezonie. Oprócz kierowcy zespołu Red Bull wyścigu nie zakończyli Fernando Alonso, Carlos Sainz oraz Sergio Perez. Kierowcy zespołu Williams, gdzie kierowcą testowym jest Robert Kubica zakończyli rywalizacje na miejscu dwunastym - Lance Stroll, oraz trzynastym - Sergey Sirtokin. Kolejna przedostatnia rywalizacja w tym sezonie odbędzie się w Brazyli.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-03-18 16:08:45
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Lewis-Hamilton-zdobywa-piaty-tytul-po-wyscigu-w-Meksyku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt