Kia Platinium Cup po pierwszej rundzie

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia Platinium Cup po pierwszej rundzie
Rozpoczął się nowy sezon Kia Platinium Cup. Pierwsza seria dwóch wyścigów rozpoczęła się na popularnym torze F1 na Węgrzech Hungaroring. Zwycięzcą obu wyścigów został Konrad Wróbel. Kierowca uzyskał w klasyfikacji generalnej po 70 punktów za każdy z wyścigów oraz 2 punkty dodatkowe. Drugie miejsce zajął Kamil Serafin, który dwa razy został drugi i zdobył 65 punktów z każdego z wyścigów oraz dodatkowe 12 punktów. Dzięki temu na Kamil Serafin ma tyle samo punktów jak Konrad Wróbel. Trzecie miejsce zajmuje Lukas Keil, który w pierwszym wyścigu był 6, a w drugim 3. Na jego koncie znalazły się w sumie 114 punktów. Podczas pierwszego niedzielnego wyścig na podium znalazła się Adreinn Vogel. Niestety w drugim wyścigu została zdyskwalifikowana i obu wyścigów zebrała tylko 63 punktów. Ta liczba zebranych punktów daje jej w klasyfikacji generalnej dopiero dalekie 12 miejsce na czternastu kierowców.


Fot. Kia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-30 18:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Kia-Platinium-Cup-po-pierwszej-rundzie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt