Koncepcyjny elektryczny Jaguar I-Pace na wolności

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncepcyjny elektryczny Jaguar I-Pace na wolności
Jaguar I-Pace po raz pierwszy od momentu swojej premiery jako model koncepcyjny, wypuszczony został na wolność. Przepiękny model z kotem na wlocie powietrza odwiedził park olimpijski w Londynie. Finalna wersja ekologicznego elektrycznego modelu przedstawiona ma zostać jeszcze pod koniec tego roku. W salonach Jaguara na całym świecie, elektryczny model zawita w drugiej połowie 2018 roku. Jaguar I-Pace to pierwszy elektryczny samochód brytyjskiego producenta premium. Wyżej zawieszony model typu SUV będzie miał zasięg nawet do 500 km na jednym doładowaniu. Naładowanie 80% baterii zajmie około 90 minut. Mimo czysto ekologicznych walorów, elektryczny Jaguar pozostanie wierny swojej duszy. To oznacza nic innego jak bardzo dobre przyspieszenie. Aby osiągnąć 100 km/h Jaguar I-Pace potrzebuje zaledwie 4 sekund. Sumaryczna moc silników elektrycznych to 400 KM, a maksymalny moment obrotowy to 700 Nm. Do tego dochodzi jeszcze bezpośredni napęd na cztery koła. Wszystko to czyni z nowego jeszcze koncepcyjnego Jaguar I-Pace bardzo dobrze zapowiadający się wyłącznie elektryczny model, którego brakuje jak na razie w segmencie premium.


Fot. Jaguar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-19 22:29:11
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncepcyjny-elektryczny-Jaguar-I-Pace-na-wolnosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt