Nowy SUV koreańskiego SsangYong w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy SUV koreańskiego SsangYong w Genewie
W Genewie miejsce miała premiera nowego jak na razie koncepcyjnego modelu XAVL. Auto pozycjonowane jest w w segmencie średniej wielkości SUVów i charakteryzuje się nowym wzornictwem zakończony ostrymi rogami. Model ten ma stanowić wzór dla kolejnych generacji aut spod znaku SsangYong. Ma też zaprezentować możliwości producenta pod względem budowania komfortowych i ekologicznych aut. Mimo że marka nie należy do największych potentatów rynkowych nie brakuje w nim zaawansowanych rozwiązań z zakresu aktywnego bezpieczeństwa. Takie rozwiązania jak system automatycznie hamujący przed przeszkodami temu modelu nie jest obcy czy też utrzymywanie auta w swoim pasu ruchu.


Fot. SsangYong

Pod maską znalazła się opcja dwóch jednostek napędowych. Wysokoprężną jednostka o pojemności 1.6 litra, mocy 135 KM i o maksymalnym momencie obrotowym 320 Nm. Oferowana będzie w opcji z manualną lub też automatyczną przekładnią o 6 biegach. Ta sama opcja z przekładniami znajdzie się także w przypadku silnika benzynowego. W tym wypadku do czynienia mamy z silnikiem o pojemności 1.5l z mocą 163 KM i maksymalnym momencie obrotowym 260 Nm. W obu wypadkach silniki posiadają funkcję start-stop, a pomoc przekładana jest na przednią oś. Zaprezentowany model SsangYong XAVL będzie modelem z miejsce dla 7 osób.

Fot. SsangYong

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-09 09:48:06
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-SUV-koreanskiego-SsangYong-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt