Odświeżony Nissan X-Trail już od 102 000 zł

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżony Nissan X-Trail już od 102 000 zł
Japoński producent Nissan kontynuuje swoją ofensywę produktową. Oprócz najnowszego wcielenia najmniejszego z oferowanych samochodów Nissan Micra, na rynku w tym roku pojawił się także kolejny ważny model. Wyżej zawieszony Nissan X-Trail zyskał kilka nowych rozwiązań oraz stylistycznych zabiegów, które raz jeszcze czynią z tego modelu bardzo atrakcyjną pozycję na rynku. Już wersja podstawowa Visia zyskała wiele elementów. Tak też już od podstawowej wersji samochodu, zobaczymy LEDowe światłą do jazdy dziennej, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka czy też manualna klimatyzacja i system audio z 4 głośnikami wraz z portem USB i bezprzewodową komunikacją poprzez Bleutooth z urządzeniami mobilnymi. Do tego samochód już od najniższej swojej otrzymał silnik z system Start/Stop.


Fot. Nissan

Za niedużą dopłatą zaledwie 10 800 zł auto można mieć w wersji Acenta. Tutaj na wyposażeniu znajdziemy system audio wyposażony w 6 głośników, podgrzewane przednie fotele, dwustrefową klimatyzację czy też 17 calowe felgi ze stopów lekkich. Kolejna wersja N-Connecta zaczyna się od 124 750 zł. W tej wersji klient może oczekiwać bardzo duży skok technologiczny. Auto wyposażone jest już między innymi w rozbudowany system bezpieczeństwa. Do tego dochodzi bez kluczykowe otwieranie i uruchamianie auta, system kamer 360 stopni czy też 18 calowe felgi ze stopów lekkich.

Fot. Nissan

Kto jednak nie chce rezygnować z jakichkolwiek nowoczesnych rozwiązań, dla tego Nissan przygotował Nissan X-Trail w wersji wyposażeniowej Tekna w cenie od 138 750 zł. Auto prezentuje się wyśmienicie między innymi dzięki dużym 19” calowym felgom. Nad bezpieczeństwem kierowcy, pasażerów oraz przechodniów czuwać będzie rozbudowany system Nissan Safety Shield, składający się się z zaawansowanych rozwiązań aktywnej ochrony. Do tego dochodzi jeszcze oświetlenie w technologi FullLED. Nie brakuje także skórzanej tapicerki czy też 8 głośnikowy system audio marki BOSE.

Fot. Nissan

Nissan X-Trail występować będzie w opcji z jedną z trzech jednostek napędowych – 1.6 DIG-T 163 KM, 1.6 dCi 130 KM oraz 2.0 dCi 177 KM. Nadwozie oferowane jest w 10 wersjach kolorystycznych. Auto można już zamawiać u dealerów Nissana. Pierwsze egzemplarze z nowej odświeżonej partii trafią do klientów już w sierpniu tego roku.

Fot. Nissan

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-07-14 15:34:58
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezony-Nissan-X-Trail-juz-od-102-000-zl

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt