Porsche rozpoczyna produkcję nowego roadstera

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche rozpoczyna produkcję nowego roadstera
Niemiecka marka Porsche idealnie na początek sezonu 30 kwietnia dostarczy klientom pierwsze egzemplarze modelu 718 Boxter. Samochód będzie można zamawiać w salonach producenta umieszczone w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Sopocie oraz Katowicach. Za najnowszą odsłonę niemieckiego dwuosobowego roadstera będzie trzeba zapłacić 230 510 zł. W przypadku modelu z S w nazwie, a więc mocniejszej odmiany cena będzie rozpoczynać się od 325 290 zł.


Fot. Porsche

Wyróżniające elementy samochodu, to całkowicie nowe nadwozie charakteryzujące się idealnymi sportowymi proporcjami oraz unowocześnioną linią. Dodatkowo dochodzą mocno przepracowane silniki. W przypadku wersji podstawowej pod maską znajdzie się moc 300 KM. Co w końcowym rezultacie przekłada się o lepsze przyspieszenie. Sprint z 0 do 100 km/h wynosi zaledwie 4,7 sekundy, a więc o 0,8 sekund lepiej niż poprzednik. Mocniejsza wersja otrzymała pod maską jednostkę z 350 KM. W tym przypadku przyspieszenie także uległo znacznemu poprawieniu. Porsche 718 Boxter S potrzebuje zaledwie 4,2 sekund do 100 km/h – o 0,6 sekund mniej.

Więcej na temat nowego Porsche
Porsche 718 Boxster nowy Roadster niemieckiej firmy - 27.01.2016
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-10 01:10:59
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-rozpoczyna-produkcje-nowego-roadstera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt