Bogata dyspozycja Mazdy podczas targów w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Bogata dyspozycja Mazdy podczas targów w Genewie
Po japońskim producencie, który jeszcze nie tak dawno przeżywał trudne chwilę po odejściu od Forda nie widać żadnych kompleksów. Wręcz przeciwnie, nowa stylizacja KODO sprawiła, że to konkurencja może tylko pozazdrości producencie z państwa kwitnącej wiśni. Tak też coraz lepsze wyniki w Europie przekształcają się w bardziej widoczną promocje. W Genewie zaprezentowanych zostanie w sumie 5 modeli.


Fot. Mazda

Cztery lata temu w Genewie poznaliśmy pierwsze modele ze stylizacji KODO, Minagi oraz Shinrai. Z tych dwóch modeli pół roku później wyłoniły się nowa SUV CX-5 oraz sportowy przedstawiciel segmentu D 6. Teraz nadszedł czas na lekkie odświeżenie. Nie tyle wyglądu, bo tutaj naprawdę trudno jest coś poprawić, ale mocna wymiana technologiczna. Zarówno ta multimedialna jak też nowe systemy bezpieczeństwa oraz jednostki napędowe.

Fot. Mazda

Rok temu w Genewie poznaliśmy także kolejny model ze stylizacją KODO pod nazwą Hazumi. Z tego samochodu koncepcyjnego rozwinął się nowy miejski samochód segmentu B o nazwie 2, którego właśnie zobaczymy podczas zbliżających się targów. Pojazd ten jak żaden inny w swoich wymiarach, sprowadził technologie z samochodów większych do miejskich. Systemy bezpieczeństwa oraz multimedialne, które były wyłącznie dostępne dla pojazdów dla kierowców o większej kieszeni. Tak też Mazda 2 zapoczątkowała małą ewolucje w swoim segmencie.

Fot. Mazda

Niecałe pół roku temu zaprezentowana została nowa generacja jednego z najbardziej charakterystycznych i najdłużej produkowanych Roadsterów MX-5. Podczas targów w Genewie zaprezentowana zostanie uliczna wersja tego sportowego samochodu.

Fot. Mazda

Ostatnia z premier, tym razem wyłącznie europejska dotyczyć będzie miejskiego SUVa CX-3. Samochód odbył swój debiut światowy poza Europejskim kontynentem. Coraz bardziej popularyzująca się nisza małych crossoverów idealnie wpasowuje ten samochód i raczej łatwo znajdzie swoja silną pozycję na tym dynamicznie rozwijającym się rynku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-09 21:23:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Bogata-dyspozycja-Mazdy-podczas-targow-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt