Rajd Szwecji wygrywa kierowca Toyoty Ott Tanak

Rozmiar tesktu A A A
-
Rajd Szwecji wygrywa kierowca Toyoty Ott Tanak
Zwycięzca drugiego w tym sezonie wyścigu WRC został Ott Tanak. To już drugie podium tego kierowcy w tym sezonie. Dzięki temu po zakończeniu rajdu w Szwecji, wskoczył on z przewagą 7 punktów na prowadzenie w klasyfikacji generalnej kierowców, gdzie ma aktualnie 47 punktów. Drugie miejsce na podium zajął Esapekka Lappi w swoim Citroen, ostatnie miejsce na podium przypadło Thierry Neuville w Hyundai. Zwycięzca pierwszego wyścigu w tym sezonie wielokrotny mistrz tej serii wyścigowej Sebastian Ogier nie miał szczęścia do trasy i rywalizację zakończył na ostatnim miejscu. W klasyfikacji generalnej spadł on o dwa miejsca na trzecie. Oprócz Ott Tanak, który prowadzi w klasyfikacji, wyprzedza go jeszcze Thierry Neuville. Start kolejnej rywalizacji zaplanowany został na 7 marca w Meksyku.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-02-18 16:18:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Rajd-Szwecji-wygrywa-kierowca-Toyoty-Ott-Tanak

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt