Wyjątkowa wersja modelu Ford GT w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyjątkowa wersja modelu Ford GT w Genewie
Na targach w Genewie Ford pokazał się ze swojej sportowej strony. Oprócz 200 konnej wersji Ford Fiesta, amerykański producent przywiózł limitowaną serię Ford GT'66 Heritage Edition. Samochód nawiązuje do modelu z lat świetności marki w sportach motorowych w tym z pierwszą wygraną w podczas 24 godzinnego wyścigu w Le Mans. Po pięćdziesięciu latach sukces udało się powtórzyć tym razem jednak znacznie mocniejszą i bardziej zaawansowaną maszyną. Ta teraz będzie powoli wprowadzana na rynek. Ford GT w wersji ulicznej dysponować będzie 3.5 litrową jednostką V6 w technologi EcoBoost. Dzięki czemu silnik osiąga moc 647 KM oraz maksymalny moment obrotowy o wartości 746 Nm. Auto oferowane będzie w charakterystycznych dla tego modelu kolorach. Dla tych, których nie będzie stać na nowego Ford GT będą mogli zadowolić się specjalnym zestawem LEGO w serii Speed Champions.


Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-14 00:13:56
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wyjatkowa-wersja-modelu-Ford-GT-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt