Ładny i nieskazitelny lakier na wiele lat

Rozmiar tesktu A A A
-
Ładny i nieskazitelny lakier na wiele lat
Lakier jest warstwą ochronną całego nadwozia samochodu. Każdy chciałby przez wiele lat od zakupu pojazdu móc się cieszyć idealną powłoką swojego pojazdu. Niestety słońce, odpryski i/lub ludzie, których hobby to rysowanie lakierów kluczykami, mogą temu celowi mocno zaszkodzić.


Są firmy, które specjalizują się w naprawie uszkodzonej powłoki lakierniczej, jednak koszt, w zależności od modelu i marki, to od kilkuset do kilku tysięcy zł. Dlatego czasem warto być mądrzejszym, niż przysłowiowy Polak po szkodzie i zabezpieczyć lakier specjalną folią. Marka 3M, specjalizujące się w produkcji tego typu folii, nie tylko chroniącej, ale także potrafiącej nadać odpowiedniego połysku.

Folie te poddawane są intensywnym testom, także nawet gdyby przez 7 dni świeciło słońce, przy temperaturze 80 stopi folia powinna utrzymać się na miejscu, bez żadnych skutków ubocznych. Dzięki zastosowaniu takiej foli można cieszyć się przez długi czas lakierem takim, jakby odbierało się samochód pierwszego dnia z salonu
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-15 14:11:16
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Ladny-i-nieskazitelny-lakier-na-wiele-lat

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt