Goodyear CityCube czas na inteligentne opony

Rozmiar tesktu A A A
-
Goodyear CityCube czas na inteligentne opony
Amerykańska firma produkująca opony zaprezentowała na targach w Genewie nowoczesne ogumienie dla samochodu. Momentu kiedy czujniki i inne technologiczne nowinki trafią także do tego elementu wyposażenia samochodu można było się spodziewać. Opona Goodyear CityCube zaprezentowana została na koncepcyjnym modelu Toyoty i-TRIL. Innowacja w ogumieniu amerykańskiej firmy to możliwość przekazywania do samochodu liczne dane na temat stanu jak też warunków panujących na ulicy. Dzięki temu systemy aktywnego bezpieczeństwa mogą działać dużo lepiej. Znając dokładny stan nawierzchni proces hamowania lub omijania innego obiektu na ulicy może zostać zainicjowany w idealnym momencie. Do tego opona jest lekka i charakteryzuje się bardzo niskim oporem toczenia. Do tego dochodzi jeszcze obniżony poziom tłoczenia co raz jeszcze zmniejsza hałas.


Fot. Goodyear

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-20 16:09:25
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Goodyear-CityCube-czas-na-inteligentne-opony

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt