Nissan Juke w nowej limitowanej serii

Rozmiar tesktu A A A
-
Nissan Juke w nowej limitowanej serii
Model Juke staje się powoli nowym ambasadorem w procesie promocji marki, sukcesywnie spychając z tego miejsca Qashqai'a. Po usportowionej wersji z silnikiem GT-R, nadszedł czas na bardziej ekskluzywną, a zarazem praktyczniejszą wersję do użytku na co dzień. W ścisłej współpracy z Ministry of Sound, wyprodukowane zostałnie tylko 3000 tego typu Juke'ów.


Juke sygnowany przez Ministry of Sound będzie dostępny z całą gamą silników, które zostały przewidziane do tego modelu. Samochód będzie dostępny w dwóch kolorach nadwozia, które reprezentują firmowe kolory partnera. Kolejnym wyznacznikiem tego modelu będą białe klamki i obudowy lusterek zewnętrznych. Słupek B został wykończony czarną, błyszczącą powłoką. Ponadto wszystkie modele będą miały białe, 17-calowe, aluminione felgi. Indywidualny styl został dodatkowo podkreślony przez oznaczenie pojazdu emblemantem Ministry of Sound.

Na pierwszy rzut oka wewnątrz limitowanej wersji Juke Ministry of Sound przeważa wykończenie elementów w kolorze białym; zaczynając od konsoli środkowej, poprzez wykończenia drzwi, aż po szwy na fotelach, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. Kolejnym dodatkiem jest specjalnie przygotowane miejsce na ulokowanie iPoda. Aby od początku nie było puste, każdy z nabywców otrzyma 8GB wersję Ipoda z wygrawerowanym logo Ministry of Sound oraz Nissana. W wyposażeniu znajdą się także słuchawki z aluminiowymi końcówkami o średnicy 50mm, co powinno zapewnić idealne brzmienie muzyki. Na tym się jednak nie zakończyło. Kolejnym dodatkiem jest pakiet aktywacyjny VIP do sklepu muzycznego Ministry of Sound.

Samochód zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach w Paryżu, gdzie na żywo będzie się można przekonać się o jako walorach.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-08-21 15:32:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nissan-Juke-w-nowej-limitowanej-serii-

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt