Prototyp kolejnej generacji Hondy Civic w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Prototyp kolejnej generacji Hondy Civic w Genewie
Podczas 86 targów w Genewie zaprezentowany zostanie prototyp kolejnej, już dziesiątej generacji Hondy Civic. Ceniony i miłowany samochód przede wszystkim w kręgach tuningowych, będzie prezentować nowe podejście w zakresie projektowania sportowego nadwozia samochodów. Honda Civic nowej generacji będzie miała swój debiut rynkowy już w 2017 roku. Kolejna generacja, nieprzerwanie produkowanego japońskiego modelu od 1972 roku, będzie wytwarzana w Anglii. Produkowane w brytyjskiej fabryce Hondy, trafią nie tylko do Europy, ale także do USA. Nowe Hondy Civic będą korzystać z innowacyjnych jednostek o pojemności 1.0l oraz 1.5l. Turbodoładowane silniki będą należeć do rodziny wykorzystujących technologię Earth Dreams. Aktualnie najbardziej popularnym silnikiem tej rodziny to 2.0l turbodoładowana jednostka o mocy 310 KM. Umieszczona ona jest w aktualnej generacji Civica w modelu Type R.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-10 23:45:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Prototyp-kolejnej-generacji-Hondy-Civic-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt