Trzecia runda Audi TT Cup ze zmianą lidera

Rozmiar tesktu A A A
-
Trzecia runda Audi TT Cup ze zmianą lidera
Trzecia runda Audi TT Cup odbyła się tym razem na miejskim torze Norisring. Objawienie tego sezony Audi TT Cup, Sheldon van der Linde, stracił prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Jego miejsce zajął Denis Marshall, który podczas pierwszego wyścigu wywalczył sobie zwycięstwo. Na drugie miejsce wskoczył Joonas Lappalainen, któremu udało się wygrać drugi wyścig tej rundy Audi TT Cup. Dotychczasowy lider z powodu awarii swojego Audi TT nie mógł rywalizować i obronić swojego miejsce. Jedyna kobieta oraz reprezentanta Polski Małgorzata Rdest zdołała nie stracić swojego 9 miejsca w klasyfikacji, mimo że pierwszego wyścigu nie zakończył. Drugi udał się za to perfekcyjnie. Klasyfikując się na piąty miejscu, licząc wraz z gościnnym kierowcą Lucas Di Grassi. Kolejny wyścig Audi TT Cup odbędzie się od 15 do 17 lipca. Po raz pierwszy sportowe Audi TT opuszczą granice naszego zachodniego sąsiada i będą rywalizować w Holandii na torze Zandvoort.


Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-05 02:29:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Trzecia-runda-Audi-TT-Cup-ze-zmiana-lidera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt