Fiat Tipo sedan z fabryczną instalacją LPG

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat Tipo sedan z fabryczną instalacją LPG
Fiat Tipo w nadwoziu sedan dołącza do pozostałych modeli włoskiego producenta z opcjonalną fabryczną instalacją LPG. W innych odmianach modelu Fiat Tipo prawie 10% klientów, którzy zdecydują się na ten samochód wybiera go z dodatkiem pozwalający korzystać z gazu LPG jako paliwo. Fabryczna instalacja LPG współpracuje tak jak ma to miejsce w pozostałych wersjach nadwozia Fiat Tipo z silnikiem benzynowym 1.4l T-Jet o mocy 120 KM. Podstawowa wersja Pop wraz z ową instalacją oferowane są w cenie od 58 400 zł. Oznacza to, że koszt tej dodatkowej opcji to tylko 3 500 zł. Decydując się na fabryczną instalację LPG klient nie traci gwarancji oraz może liczyć na najlepsze parametry. Średni poziom spalania gazu to 8,4l na 100 km, w przypadku samej benzyny ta wartość wynosi 6,3l. Oznacza to że średnia oszczędność z przejechania 1000km to ponad 100 zł.


Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-31 13:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-Tipo-sedan-z-fabryczna-instalacja-LPG

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt