Siódmej generacji limuzyna BMW serii 5 w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Siódmej generacji limuzyna BMW serii 5 w Polsce
Najnowszej generacji BMW serii 5 w nadwoziu limuzyny zawita do polskich salonów 11 lutego. Pokaz jest częścią promocyjną, najnowszej klasy biznesowej limuzyny niemieckiego producenta i wpisuje się w szereg organizowanych przez BMW wydarzeń. Z jednej strony auto będzie można nie tylko zobaczyć na żywo, ale także wykonać jazdę próbną. Z drugiej strony odbędzie się pokaz nowej reklamy najpopularniejszego przedstawiciela segmentu premium z udziałem aktora Scotta Eastwooda. W 2016 roku odchodzący model sprzedał się 1786 razy, co stawia ten samochód na pierwszym miejscu w swoim segmencie. Globalnie auto w swojej szóstej generacji sprzedane zostało 2.1 miliona razy. Biorą pod uwagę wszystkie wersje razem ten wynik zamyka się w liczbie 7.9 miliona sztuk. Najnowszej generacji auto wyróżnia wiele elementów w tym nowe rozwiązania, jak na przykład o 70% większy ekran typu head up display czy też najnowszej generacji system multimedialny BMW Connected.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-07 04:05:16
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Siodmej-generacji-limuzyna-BMW-serii-5-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda





© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt