Nowy Opel Zafira Life już w sprzedaży

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy Opel Zafira Life już w sprzedaży
Opel Zafira Life to najnowszy Van niemieckiego producenta, w Polsce dostępny jest w cenie już od 134 750 zł. Auto oferowane jest w trzech długościach nadwozia Compact ( 4,60 m ), Long ( 4,95 m) oraz Extralong ( 5,30 m ) i może zaoferować miejsce nawet do dla 9 osób. Oferta silników ograniczona została do trzech wysokoprężnych jednostek składających się z 1.5l układu o mocy 102 KM ( 300 Nm ) oraz z 2.0l jednostki o mocy 150 KM ( 370 Nm ) lub 177 KM ( 400 Nm ).


Fot. Opel

Dwie pierwsze opcje dostępne są wraz z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, najmocniejsza jednostka oferowana jest wraz z ośmiostopniową automatyczną przekładnią. Wszystkie dostępne silniki w tym modelu spełniają najnowszą normę emisji spalin Euro 6d TEMP. Zakres wersji wyposażeniowych obejmować będzie klientów biznesowych oraz indywidualnych. Dla pierwszych przeznaczone są wersje Business oraz Business VIP. Dla drugiej grupy klientów wersje Family oraz Family Elite.

Fot. Opel

Nowy Opel Zafira Life oferowany jest z szeregiem rozwiązań w zakresie aktywnego bezpieczeństwa, nie brakuje także kilka ułatwiających codzienne użytkowanie rozwiązań jak na przykład elektrycznie otwierane przesuwne boczne drzwi, czy też automatycznie otwierana tylna klapa ruchem nogi. W 2021 roku planowane jest wprowadzenie do sprzedaży w pełni elektrycznej wersie tego samochodu zgodnie z elektryfikacją marki oraz planu PACE!.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-25 11:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-Opel-Zafira-Life-juz-w-sprzedazy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt