WRC Włochy - cztery rajdowe dni za nami

Rozmiar tesktu A A A
-
WRC Włochy - cztery rajdowe dni za nami
Hiszpański kierowca zespołu Hyundai Dani Sordo, zwycięża podczas WRC Włoch. Jest to dopiero druga wygrana w karierze tego kierowcy. Przez długi czas na prowadzeniu był jednak kierowca zespołu Toyoty, który finalnie zakończył rywalizację dopiero na piątym miejscu. Wszystko przez uszkodzony układ sterowania, który kosztował Fińskiego kierowcę aż dwie minuty. Jedyna dobra informacja dla tego kierowcy, że udało mu się wyjść na prowadzenie w klasyfikacji generalnej z przewagą czterech punktów nad Sebastian Ogier. Francuski kierowca zespoły Citroen nie miał szczęścia podczas tego rajdu i zakończył rywalizację na ostatnim miejscu w swojej grupie, 42 w zestawieniu ogólnym. Dobrze podczas rajdu Włoch spisał się Kajetan Kajetanowicz, który startuje w serii WRC2. Udało mu się wywalczyć drugie miejsce na podium. Co jest najwyższą lokatą w tym roku dla kierowcy z Polski. Z sumą 33 punktów zajmuje aktualnie szóste miejsce, do prowadzącego w klasyfikacji kierowców Benito Guerra brakuje mu 36 punktów. Kolejna rywalizacja w ramach WRC odbędzie się w Finlandii w dniach od 1 do 4 sierpnia.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-06-17 10:35:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/WRC-Wlochy-cztery-rajdowe-dni-za-nami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt