Koncepcyjny Alfa Romeo Tonale zdobywca nagrody

Rozmiar tesktu A A A
-
Koncepcyjny Alfa Romeo Tonale zdobywca nagrody
Koncepcyjny sportowy SUV o kompaktowy wymiarach włoskiej marki Alfa Romeo zdobył nagrodę Car Design Award 2019. Konkurs zorganizowany jest przez magazyn Auto&Design od 1984 roku. Nagroda przyznawana jest w trzech kategoriach samochód seryjny, samochód koncepcyjny oraz nowy język projektowy marki. Włoski SUV zdobył nagrodę główną w klasyfikacji samochodu koncepcyjnego. Alfa Romeo Tonale wyróżnia się dzięki swojej sportowej stylistyce połączone z włoskim stylem i dążeniem do perfekcyjnych form. Auto stoi na oponach osadzony w stylowych 21 calowych felgach. Samochód nawiązuje także do motorsportu, gdzie sam producent Alfa Romeo może pochwalić się wieloma sukcesami. Wykorzystując zarówno materiały oraz stylistykę z tego obszaru.


Fot. Alfa Romeo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-01 09:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Koncepcyjny-Alfa-Romeo-Tonale-zdobywca-nagrody

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt