BMW 2002 Hommage narodziny sportowego samochodu BMW

Rozmiar tesktu A A A
-
BMW 2002 Hommage narodziny sportowego samochodu BMW
BMW 2002 to najnowszy koncepcyjny samochód niemieckiej marki. Wyróżnia go wiele elementów, jednak co pozostaje to wierność głębi duszy pierwotnego modelu. BMW 2002 to pierwszy prawdziwy sportowy BMW oraz jeden z pierwszych samochodów, które oferowane były z silnikiem turbodoładowanym. Pierwotny model swoją premierę miał podczas targów we Frankfurcie w 1973 roku. Genialna konstrukcja nie była jednak sukcesem sprzedażowym. Do klientów trafiło wyłącznie 1672 modeli. Słaba sprzedaż spowodowana była kryzysem cen ropy, który miał miejsce w tym samym roku jak premiera. Koncepcyjny samochód BMW 2002 Hommage można było ostatnio oglądać podczas konkursu piękności Concurs d'Elegance popularnym przede wszystkim wśród publiczności samochodów oldtimer. W amerykańskim mieście Pebble Beach stan Kalifornia.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-08-26 09:25:48
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/BMW-2002-Hommage-narodziny-sportowego-samochodu-BMW

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt