Volvo zaprezentowało swoje nowe kombi V90 w internecie

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo zaprezentowało swoje nowe kombi V90 w internecie
Premiera nowego V90 nie odbyła się w żadnej wielkiej hali podczas targów światowych w obecności kilku wybranych dziennikarzy, lecz tysiąca internautów. Volvo wybrał całkowicie odmienną taktykę, zaprzyjaźnił się z internetem i korzysta w pełni z jego możliwości. Tak aby być jak najbliżej swoim klientom oraz potencjalnym nabywcom. Dzięki temu dzisiaj o godzinie 10:55 każdy mógł poczuć się trochę jak dziennikarz. Volvo V90 to już trzeci model oparty na nowej platformie SPA. Pojazd bazuje no koncepcyjnym samochodzie Concept Estate, który swoją premierę miał podczas 84 targów w Genewie. Samochód kryje w sobie elegancje oraz sportowe zacięcie. Nadwozie charakteryzuje się pewną i silną linią opartą 60 letnią historią w budowaniu kombi.


Fot. Volvo

Volvo V90, najnowszy samochód w ofercie szwedzkiego producenta swoją oficjalna premierę odbył w internecie. Jest to mocne nawiązanie do interaktywności oraz otwartości samochodu na nowoczesne rozwiązania i technologie. Duże przeszklone powierzchnie są ważnym elementem szwedzkiego designu, gdzie światło dzienne jest kluczowe. Tak jak pozostałe samochody rodziny 90, także V90 otrzyma charakterystyczne LEDowe światła do jazdy dziennej. Zwane także potocznie młotem Thora. Kolejna wspólna właściwość jak w pozostałych samochodach nowej generacji. Volvo V90 otrzyma silnik T8, wytwarzając moc 410 KM. Połączona została w tym celu siła konwencjonalnego benzynowego silnika oraz elektrycznej jednostki.

Fot. Volvo

Nowoczesne rozwiązania, najlepszej jakości system audio oraz nie do doścignięcia perfekcja w zakresie bezpieczeństwa oraz komfortu otrzymały pasującą obudowę. Dynamiczna linia V90 zachwyca, nie będzie tutaj przeszkadzał nawet fakt utraty kilku litrów bagażnika na rzecz bardziej usportowionej sylwetki samochodu. Komunikacja to ważny aspekt życia, także bezpieczeństwa. Volvo V90 jak też cała rodzina tych samochodów posiada pełną integrację z telefonami marki Apple oraz opartych na systemie Android. Dzięki temu nie trzeba mieć telefonu w zasięgu ręki aby z niego korzystać. Nie trzeba także odwracać uwagi z ulicy aby móc korzystać z zawartości urządzenia mobilnego. Gdyby jednak kierowca na chwilę miał stracił uwagę, może liczyć na najbardziej zaawansowane systemy bezpieczeństwa. W Genewie będzie można po raz pierwszy dotknąć jak też zobaczyć na żywo nowego V90. Teraz pozostaje wyczekiwać na nowe V90 w wersji Cross Country.

Fot. Volvo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-02-18 20:05:10
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-zaprezentowalo-swoje-nowe-kombi-V90-w-internecie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt