Pierwszy model Volkswagena z nowej rodziny ID

Rozmiar tesktu A A A
-
Pierwszy model Volkswagena z nowej rodziny ID
Pierwszy akapit nowego rozdziału w historii niemieckiego producenta Volkswagena zaczyna się od modelu ID. 3. Volkswagen rozpoczął sprzedaż swojego najnowszego dziecka jeszcze przed oficjalną premierą. Nazwa pierwszego modelu z nowej rodziny samochodów Volkswagena nie jest losowa. Cyfra 3 ma dwa znaczenia, wskazuje przynależność do kompaktowych aut oraz po Garbusie i Golfie oznacza trzeci ważny rozdział w historii marki. Nowa rodzina samochodów ID to auta w pełni elektryczne. Premiera rynkowego pierwszego z nich odbędzie się w tym roku podczas targów samochodowych IAA we Frankfurcie. Jednak przed pojawieniem się auta na rynku ruszyła przedsprzedaż. Już pierwszego dnia po nowy model niemieckiego producenta w wersji limitowaną serie do 30 000 egzemplarzy zgłosiło się przeszło 10 000 klientów. Kolejne już zapowiedziane auta to koncepcyjne modele ID. CROZZ, ID. VIZZION oraz ID. ROOMZZ, które na rynku zadebiutują z nazwą ID oraz numerem.


Fot. Volkswagen

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-10 17:40:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pierwszy-model-Volkswagena-z-nowej-rodziny-ID

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt